comScore

Galatasaray Galatasaray

O yıldız Galatasaray için ne dedi?

08 Ekim 2014, Çarşamba 19:11

Galatasaray'ın geçtiğimiz sezonun devre arasında bu yana kadrosuna katmak için temaslarda bulunduğu Tolgay Arslan, kulübü Hamburg'daki geleceği ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Sözleşmesi 2015'te sona erecek olan 24 yaşındaki oyuncu, henüz bir teklif almadığını söylerken, "Şu anda bana gelen bir teklif yok. Tabii ki, şu noktada Hamburg tekliflerin gelmesi gereken ilk kulüp. Ben yeni hocamız ile oynamaya devam edeceğim. Ocak ayında birlikte oturup, ne olacağını göreceğiz. Potansiyelim olduğunu düşünüyorum. İleriye doğru bir adım attığımın farkındayım. Şu anda bulunduğum noktadan memnunum" ifadelerini kullandı.
 
Galatasaray'ın teklifin itiraf etmişti

Geçtiğimiz sezon G.Saray'ın ilgisi ile ilgili konuşan Tolgay Arslan; "Galatasaray'ın ilgisinden haberdarım ve çok gurur duydum. Ancak, Hamburg'da çok mutlu ve rahat hissediyorum kendimi" diye konuşmuştu.
 
Sarı-kırmızılılar Bülent Tulun ve Erdal Keser vasıtasıyla Hamburg ile temasa geçmiş, ancak Alman kulübü oyuncularını bırakmak istemedklerini belirterek, yapılan görüşmelerde olumsuz görüş bildirmişlerdi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)