comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan sert açıklama! 'Yalan ve asılsız...'

07 Ekim 2014, Salı 23:56

Galatasaray Kulübü, resmi sitesinde yaptığı açıklamayla Arsenal maçı öcesi yenen akşam yemeğinin hesabının Fani Aysal'a ödetildiği iddialarına yanıt verdi. 

Galatasaray Kulübü, resmi sitesinde yaptığı açıklamayla Arsenal maçı öcesi yenen akşam yemeğinin hesabının Fani Aysal'a ödetildiği iddialarına yanıt verdi.

İşte sarı kırmızılı takımın resmi sitesinden yapılan o açıklama;


Telegol isimli programın her hafta fütursuzca yayınladığı yalan ve asılsız iddiaları günlük spor medyanın bir bölümünün de sayfalarına taşımasıyla çok çirkin bir karalama kampanyasının hedefi olarak seçildiğimiz açıkça ortadadır.
Kamuoyunun bu yalan ve asılsız iddiaları dikkate almadığına dair inancımızı korumakla birlikte, söz konusu programın yaptığı yayında iddia edildiği gibi, Londra'da oynanan Şampiyonlar Ligi karşılaşması öncesi yenen akşam yemeğinin 'hesabının Fani Aysal'a ödetildiği' gibi aşağılık bir yalanın bu kadar pervasızca söylenebilmesi bizleri bu açıklamayı yapmak zorunda bırakmıştır. "Haber" başlığı altına sunulan iddianın sadece "yemek" kısmı doğrudur. Yöneticilerimizden Şükrü Ergün ve Mehmet Cibara yemekte bulunmadığı gibi, Mete İkiz yemeğin sonunda katılmış, "hesap" da bir yöneticimiz tarafından ödenmiştir.

Bir süredir devam eden, asılsız ve bel altı yalanlarla süslenen bu karalama kampanyasına itibar edilmemesini dileriz.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri
Mete İkiz - Şükrü Ergün - Mehmet Cibara - Ebru Köksal


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)