comScore

Galatasaray Galatasaray

Ünal Aysal'dan mesaj

03 Ekim 2014, Cuma 14:18

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal; "Karşılaştığımız zorluklar hiçbir şekilde bizleri yıldırmadı, aksine hep birlikte çalışarak Galatasaray bayrağını zirvede dalgalandırmanın kıvancını yaşadık" ifadelerini kullandı. 

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal,  Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, "Karşılaştığımız zorluklar hiçbir şekilde bizleri yıldırmadı, aksine hep birlikte çalışarak Galatasaray bayrağını zirvede dalgalandırmanın kıvancını yaşadık" ifadelerini kullandı.

Aysal'ın mesajı şöyle;
"Sarı Kırmızı renklere gönül veren, bütün dostlarım ve Galatasaray Kulübü çalışanları;

Kültürümüzün nadide bir parçası olan bayramlardan bir tanesini daha karşılamanın heyecanı içindeyiz. Birlik, beraberlik ve paylaşma kavramlarını hayatımızda ön sıraya koyduğumuz günler bayramlar olsa da, Galatasaraylı olmak bizlere bu kavramlarla beraber yaşamayı öğretti.

Geçtiğimiz 3,5 yıllık dönemde Galatasaray Spor Kulübü olarak tarihsel misyonumuz olan, Türkiye'yi uluslararası alanda en başarılı şekilde temsil görevini amaçlarımızın başına koyduk. Karşılaştığımız zorluklar hiçbir şekilde bizleri yıldırmadı, aksine hep birlikte çalışarak Galatasaray bayrağını zirvede dalgalandırmanın kıvancını yaşadık.

Sadece bir spor kulübü olarak değil, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti'nin en önemli parçalarından bir tanesi olarak, Mustafa Kemal Atatürk'ün ülkemizin kuruluşunda ortaya koyduğu değerlere bağlı nesiller yetiştirmek Galatasaray Spor Kulübü'nün bir başka ereği oldu. Gelişen ve kalkınan Cumhuriyetimizde, rekabet ve sosyal sorumluluk gibi temel değerlere sahip Kulübümüz, siz değerli arkadaşlarımın çabalarıyla bu amacını her daim gerçekleştirmenin peşinde olacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü, hiçbir kişi ve kuruma bağlı olmadan, kurumsal bir değer olarak spor dünyasının yanında var olduğu her alanda fark yaratacak bir değer olduğunu siz çalışma arkadaşlarımın üstün gayretleri ile göstermiştir ve göstermeye de devam edecektir.

Unutmamanızı isterim ki, Kurucumuz ve ilk Başkanımız Ali Sami Yen Bey'den bu yana tüm Başkanlarımızın belirttiği üzere; "Galatasaray, Batı'ya açılan penceredir." O pencereden giren ışığın aydınlığında yürüttüğünüz çalışmalar ise başaracaklarımızın garantisidir.

Bu duygu ve düşüncelerle yaklaşan Bayramın tüm insanlığa huzur ve barış getirmesini diliyor, herkesin bayramını tüm içtenliğimle kutluyorum."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)