comScore

Galatasaray Galatasaray

Aysal hakkında bomba iddia! 'Kaçacak'

02 Ekim 2014, Perşembe 10:26

360 ekranlarında yayınlanan Telegol adlı programda konuşan Serhat Ulueren, önemli sözler kullandı.

Galatasaray'da 25 Ekim'de yapılacak olağanüstü kongrede kesinlikle aday olmayacağını açıklayan Ünal Aysal konusunda flaş bir açıklama geldi.

360 ekranlarında yayınlanan Telegol adlı programda konuşan Serhat Ulueren, Aysal'ın seçim sonrasında Türkiye'de kalamayacağını ve sarı-kırmızılıları ciddi sıkıntıların beklediğini kaydetti.

Ulueren açıklamasında, "Buradan açık ve net söylüyorum. Şu an Ünal Aysal'ın iyi günleri... Bu ciddi bir haberdir! 25 Ekim'de görevi bıraktıktan sonra en fazla 3 ay daha İstanbul'da kalabilir. Çünkü Galatasaray'da öyle bir hesap kitap işine girilecek ki... Öyle büyük defolar ve yanlışlar yapılmış ki... O yüzden ülkeyi terk edecek. Almış olduğum istihbarattır, Ünal Aysal Belçika'ya mı gider başka bir yere mi gider bilmiyorum ama burada yaşayacağına ihtimal bile vermiyorum. Tek kurtuluş var o da kaçıp gitmesi. 25 Ekim'den sonra Galatasaray Başkan ve yöneticilerini çok zor günler bekliyor. Bütün hesaplara bakılacak ve ondan sonra ne yapılacağını herkes görecek. Ama ben Türkiye'de kalamaz diyorum" sözlerini kullandı.

Sarı-kırmızılı kulübün Başkanı da sürpriz bir şekilde, "Mayıs'a kadar ara verip gerekirse Mayıs ayında yeniden aday olurum. 25 Ekim'de aday çıkmazsa kulüp kayyuma gider ve bu da çok kötü olur. Umarım düzgün bir ekip çıkar talip olur." açıklamasını yapmıştı.


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)