comScore

Galatasaray Galatasaray

Prandelli'den Devler Ligi için ilginç yorum!

02 Ekim 2014, Perşembe 00:06

Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli, Arsenal'e mağlup oldukları maç sonraısnda hedeflerinin Süper Lig olduğunu dile getirdi. 

Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli, Arsenal'e 4-1 mağlup oldukları maçın ardından önemli açıklamalarda bulundu. İtalyan teknik adam hedeflerinni Şampiyonlar Ligi değil, Spor Toto Süper Lig olduğunu açıkladı.

Karşılaşmayı değerlendiren Prandelli, "Dengeli oynamamız gerektiğini düşünüyorum. Bunu başaramadık. Biraz daha dengeli oynamamzı gerekiyordu. şanssızlıklar oldu. Birkaç tane bireysel hatadan dolayı sonuç böyle oldu. Organize ve agresif değildik. İkili mücadelelerde başarılı olamadık. Büyük takımlara karşı böyle oluyor" dedi.
İtalyan tekbnik adam hdeflerinin Spor Toto Süper Lig olduğunu açıklarken, "Burada en önemlisi organize ve agresif olmak. Şampiyonlar Ligi'nde daha organize ve daha agresif olmalıyız. Daha fazla çalılmamzı gerekiyor. 4 maç var, doğru söylüyorsunuz ama yüzde 100 performans ortaya koymanız gerekiyor. Bizim birinci hedefimiz lig. Ancak Şampiyonlar Ligi'nde daha iyisini yapmamzı gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)