comScore

Galatasaray Galatasaray

Sneijder sonunda patladı! Özgürlük...

28 Şubat 2014, Cuma 10:31

G.Saray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder; "Benden fedakarlık yapmam isteniyor ama onu yaparken asıl işimi ihmal ederim" dedi.

Roberto Mancini tarafından tıpkı FatihTerim'in ilk döneminde olduğu gibi sol kanada hapsedilen Sneijder yeniden özgürlük istiyor.

Hollandalı oyuncu kendisine verilen geriye yardım etme ve sol çizgiye inme görevleri nedeniyle zorlanırken bunu Chelsea maçı sonrası Hollanda basınına verdiği röportajlarda da açıkça dile getirdi.

Ünal Aysal'ın çileği, "Daha çok topla buluşmalıyım. Benden çok fedakarlık yapmam isteniyor. Ama bunu yaparken asıl işim zorlaşıyor" yorumu yaparken Sneijder'in adam kovalamak değil topu koşturmak istediği ve forvet arkasında özgürce oynamak istediği belirtildi.

Chelsea maçı sonrasında Roberto Mancini, günah çıkardı. Takım ile bir görüşme yapan İtalyan Hoca, çıkardığı 11'e açıklık getirirken öğrencilerine "Bir plan yapmıştım ve bunu 30 dakika denedik. Ancak benim senaryom tutmadı. Zaten sonrasında bu ısrarımdan vazgeçtim. Beraberlik önemli, rövanşta oyunumuzu daha yükseğe çıkartırsak neden turu geçmeyelim" şeklinde konuştu.

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.