comScore

Galatasaray Galatasaray

Drogba'dan tartışılacak sözler!

25 Şubat 2014, Salı 11:31

Chelsea'nin efsanesi ve Galatasaray'ın yıldızı Didier Drogba, İngiliz basınına konuşmaya devam ediyor.

Galatasaray ile Chelsea arasında oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi son 16 turuilk maçı öncesi, İngiliz devlet kanalı BBC, Galatasaray'ın yıldızı ve Chelsea'nin efsanesi Didier Drogba ile bir röportaj yaptı.

"Chelsea, Galatasaray'dan 10 kat daha iyi bir takım" diyen 35 yaşındaki Didier Drogba; "Eğer oynuyorsam, kazanmak için oynarım. Bu ne kadar zor olursa olsun. Juventus da bizden daha iyi bir takımdı. Sahada her şey olabilir. Eğer yüzde 1 bile şansımız varsa kazanmak için, ki ben inanıyorum var" dedi.

Stamford Bridge'e tekrar çıkacağı anları değerlendiren Drogba; "Çok güç olacak. 8 yıl boyunca biryerde kalıp, özellikle futbolda, orası senin için sıradan bir yer olmaz. Benim için çok duygusal olacak. Chelsea'yi seviyorum ama Galatasaray için oynuyorum ve ben Galatasaray için her şeyimi vereceğim" sözlerini kullandı.

Drogba; "Eğer bir kulüpte mutluysan, orada sonsuza kadar kalmak istersin. Ama bazen istediğin her şeyi yapamazsın. Chelsea'de yaşadıklarım ve kazandıklarımdan ötürü gururluyum" diyerek sözlerine son verdi.
 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.