comScore

Galatasaray Galatasaray

Sneijder: 'Mourinho bizi iyi tanıyor'

24 Şubat 2014, Pazartesi 16:30

Galatasaray'ın yıldız futbolcuları Selçuk İnan ve Wesley Sneijder, zorlu Chelsea maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın yıldız futbolcuları Wesley Sneijder ve Selçuk İnan, Chelsea ile oynayacakları maç öncesi açıklamalarda bulundu.

Sneijder; "Mourinho bizi çok iyi tanıyor ve bu onlar için bir avantaj ama bizim için de benzer bir durum söz konusu. Biz de Mourinho'yu çok iyi tanıyoruz ve bizim avantajımız daha büyük olabilir. Chelsea harika bir kulüp, herkes bunu kabul eder ama biz Juventus'u yendiğimiz gibi bir ruh yakalar ve bunu sahada gösterirsek yine harika bir sonuç alabiliriz" dedi.

SELÇUK: "BİZİM EN GÜÇLÜ YANIMIZ..."

Selçuk İnan ise Galatasaray'ın Arena'dan sürpriz bir sonuç çıkarabileceğine inandığını ve Türk Telekom Arena'da konuk ekibi zorlu bir atmosferin beklediğini belirterek; "Taraftarların tezahüratları ve takıma destek olma biçimleri, bizi daha iyi olmaya ve rakibi zorlamaya itiyor. Bizim güçlü tarafımız, bütün oyuncularımızın oldukça güçlü karakterlere sahipi olması. Sahaya yüreğimizi koyar ve elimizden geleni yapıp tüm kalitemizle oynarsak, ki bu bizim en güçlü yanlarımızdan biri, yenemeyeceğimiz herhangi bir takım yok" açıklamasını yaptı.
 

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.