comScore

Galatasaray Galatasaray

TFF, Semih Kaya'yı tebrik etti

23 Şubat 2014, Pazar 15:20

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Basın Sözcüsü Prof. Dr. Mete Düren, Beşiktaş derbisindeki hareketinden dolayı Galatasaraylı futbolcu Semih Kaya'yı tebrik etti.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Basın Sözcüsü Prof. Dr. Mete Düren, Galatasaraylı futbolcu Semih Kaya'yı, Beşiktaş derbisindeki centilmen hareketi nedeniyle tebrik etti.
 
Mete Düren yaptığı açıklamada, Semih'in derbide örnek teşkil eden bir hareket yaptığını ifade ederek, "Galatasaray-Beşiktaş derbisi esnasında Galatasaray ve milli takım oyuncusu Semih Kaya'nın her zaman futbolun içinde görmeyi arzuladığımız 'dürüst oyun' prensibine çok güzel bir örnek teşkil edebilecek erdemli hareketini tüm futbolseverler büyük bir memnuniyetle karşılaşmıştır" diye konuştu.
 
TFF olarak, genç futbolcuyu takdir ettiklerini anlatan Düren, "Genç oyuncunun bu jesti, bir futbolcunun karakteri ile sahada sadece hakeme destek olmakla kalmayıp, aynı zamanda tüm futbol ailesine ve özellikle tribünlere güzel bir örnek teşkil edeceğini göstermiştir. TFF olarak milli futbolcumuzu tebrik ve takdir eder, başarılarının devamını dileriz" ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.