comScore

Galatasaray Galatasaray

Amrabat için ilginç teklif!

21 Şubat 2014, Cuma 14:32

İstanbul'a gelen Malaga Sportif Direktörü Mario Husillos ile Genel Menejer Vicente Casado, sarı-kırmızılılara Amrabat için 2 milyon euro teklif etti.

Sezon sonuna kadar kiraladığı Nordin Amrabat'ın performansından memnun olan ve bonservisinisatın almak için İstanbul'a iki yönetici gönderen Malaga'nın, Galatasaray'a sunduğu teklifin ayrıntıları basına yansıdı.

İspanyol medyasınagöre, İstanbul'a gelen Malaga Sportif Direktörü Mario Husillosile Genel Menejer Vicente Casado, sarı-kırmızılılara Faslı oyuncu için 2 milyon euro teklif etti. Bu teklif karşısında şaşkınlık yaşayan Galatasaray'ın, İspanyol kulübüne kapıyı kapatmadığı belirtildi.

Malagalıyöneticilerin bu rakamın üzerine çıkmasının imkansız olduğuna vurgu yapan İspanyol gazeteleri, Galatasaray'ın daha fazla para istemesi halinde bu transferin gerçekleşmeyeceğini ileri sürdü.

AMRABAT'TAN 500 BİN EUROLUK İNDİRİM

Transfer için Galatasaray'dan indirim bekleyen Malaga'nın, bu indirimi Faslı oyuncuda sağladığı öğrenildi. Sarı-kırmızılılarda yıllık 1 milyon 750 bin kazanan Amrabat'ın, La Liga'da kalması halinde fiyatını 500 bin euro aşağıya çekmeyi kabul ettiği ifade edildi.

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.