comScore

Galatasaray Galatasaray

Hajrovic'i yakan adam Sneijder

18 Şubat 2014, Salı 11:33

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini'nin, Antalyaspor mücadelesinde Izet Hajrovic'i kadroya almamasının nedeni belli oldu.

Yabancı kısıtlamasından dolayı eli-kolu bağlı olan Roberto Mancini'nin, Izet Hajrovic'i MP. Antalyaspor mücadelesinde kadroya almaması bazı kesimlerce eleştirildi. Galatasaray'ın ilerihattına gözle görülür bir zenginlik katan Boşnak futbolcunun olmayışı hücum zenginliğinin azalmasına sebep oldu.

Teknik direktör Roberto Mancini'nin, Beşiktaş derbisi için Hajrovic'e "hazır ol" mesajı verdiği ve kritik derbide genç isimden istifade edeceği belirtildi.
SNEIJDER HANDİKABI

İtalyan çalıştırıcının, Hajrovic'i kadroya almamasının sebebinin Wesley Sneijder faktörü olduğu ifade ediliyor. Gaziantepspor maçında bu ikiliyi beraber oynatan Mancini, Sneijder'in formundan memnun kalmadı.

6-0'lık Bursaspor maçında kaleye daha yakın oynayan ve 3 gol birden kaydeden Hollandalı yıldızın bitirici yeteneğinden istifade etmek isteyen Mancini'nin, Bursa maçındaki düzende Sniejder'e görev vermek istediği ve bu yüzden Hajrovic'i dışarıda bırakmak zorunda kaldığı ortaya çıktı.

Beşiktaş maçında oluşturacağı kadroda Chelsea mücadelesini de hesaba katacak olan Mancini, Hajrovic'i kullanmak ve Chelsea maçına zinde oyuncu bırakmak adına Didier Drogba ve Alex Telles ikilisinden birini kızağa çekmeyi düşünüyor.

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.