comScore

Galatasaray Galatasaray

Sagna'nın menajeri açıkladı! G.Saray

16 Şubat 2014, Pazar 04:32

Uzun bir süreden beri Galatasaray ile adı anılan Arsenallı oyuncu Bacary Sagna'nın menajeri, sarı-kırmızılıların ilgisini doğruladı.

Ocak ayı transferini yoğun bir çalışmanın ardından kapatan Galatasaray'da gündem durmuyor. Uzun bir süreden beri Galatasaray ile adı anılan Arsenallı oyuncu Bacary Sagna'nın menajeri, sarı-kırmızılıların ilgisini doğruladı. İngiliz Daily Star Gazetesi ise sarı-kırmızılı takımın, Fransız oyuncuya bir teklif yaptığını ve oyuncunun Galatasaray'a yakın olduğunu ileri sürdü.

Galatasaray'ın aylardır takibinde olduğu iddia edilen Sagna için oyuncunun menajeri Laurent Gutsmuth, 30 yaşındaki sağ bekle bir tek kulübün ilgilenmediği ifade etti.

Gutsmuth, "Bacary'nin sözleşmesi devam ediyor ama Galatasaray ve Paris Saint Germain kulüpleri de onunla ilgileniyor" diyerek iki kulübün ilgisini birinci ağızdan açıkladı.

Haberde Galatasaray'ın Sagna'ya 4 yıl için 20 milyon Euro tutarında paket bir teklif yaptığı belirtildi. Oyuncunun Arsenal'daki sözleşmesi sezon sonunda bitecek.

 

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.