comScore

Galatasaray Galatasaray

Mancini'den 11 denemesi!

15 Şubat 2014, Cumartesi 15:32

Galatasaray, Medical Park Antalyaspor maçının hazırlıkları sürdürdü. Mancini, ilk 11'ini denedi ve taktik çalışma yaptı.

Galatasaray, Spor Toto SüperLig'in 21. haftasında Medical Park Antalyaspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Çalışma öncesinde küçük bir toplantı gerçekleştiren Roberto Mancini, daha sonra takımı iki ayrı gruba ayırdı, ilk 11'ini denedi.  Antrenmanın ilk bölümünde fiziksel bir çalışma gerçekleştirilirken, dahasonra taktik bir çalışma yapıldı. Hakan Balta, tedavisinin ardından sahada düz koşu çalışması yaparken, Aurelien Chedjou sakatlık koruma özel programı dahilinde çalıştı.

OĞUZHAN KAYAR ÖZEL ÇALIŞMA YAPTI

Tedavisi süren Oğuzhan Kayar ise salonda özel çalışmaya tabi tutuldu.
 
Galatasaray, Medical Park Antalyaspor maçının hazırlıklarına yarın saat 14.30'da yapacağı antrenmanla devam edecek ve bu çalışmanın ardından 17.30'da özel bir uçakla Antalya'ya hareket edecek.

GALATASARAY ANTRENMANINI BİR GRUP ÖĞRENCİ İZLEDİ

Ayrıca Galatasaray'ın bugünkü antrenmanında ziyaretçileri vardı. Bir grup öğrenci antrenmanı izledi. Roberto Mancini ve futbolcularla tanışma fırsatı bulan öğrenciler, fotoğraf çektirip formalarını imzalattırdı.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.