comScore

Galatasaray Galatasaray

Veysel ve Tulun dernek açılışında

10 Şubat 2014, Pazartesi 03:33

Galatasaray Almanya Altyapı Proje Koordinatörü Tulun: "Mayıs ayının sonuna kadar dernek sayımızı dünya çapında 120'lere, daha sonra da 200'lere çıkarmayı amaçlıyoruz"

Saray ilçesinde Galatasaray Taraftarlar Derneği kuruldu.

Galatasaray Almanya Altyapı Proje Koordinatörü Bülent Tulun, ilçedeki bir restoranda düzenlenen toplantıda, derneğin açılmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Kulübü yurt dışında daha tanınır, daha başarılı bir hale getirme hedefleri olduğunu belirten Tulun, "Mayıs ayının sonuna kadar dernek sayımızı dünya çapında 120'lere, daha sonra da 200'lere çıkarmayı amaçlıyoruz. Galatasaray taraftarı olmanın bir ayrıcalık olduğunu hissediyorum. Yaşasın Galatasaray" diye konuştu.

Galatasaray Kulübü İdari Direktörü Levent Akın da derneğin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Saray Belediye Başkanı Nazım Çoban ise sanat ve spora önem verdiklerini belirterek Galatasay'ın bir dünya markası olduğu dile getirdi.

Konuşmaların ardından Saray Taraftarlar Derneği Başkanı İlkay Ünlü,  derneğin açılmasında emeği geçenlere plaket verdi.

Galatasaraylı futbolcu Veysel Sarı ise gazetecilere yaptığı açıklamada, bu tür aktivitelere katılmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Gençlerin çalışarak kendilerine hedef koymaları gerektiğini ifade eden Sarı, "Türkiye'de futbol oynamak zor. Yeteneğin yoksa futbolcu olamazsın. Çok çalışırsan istediğin yerlere gelirsin" dedi.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.