comScore

Galatasaray Galatasaray

G.Saray Kasımpaşa'ya 2 eksikle çalıştı

29 Kasım 2013, Cuma 20:40

Galatasaray, Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sürdürüyor.

Galatasaray, Süper Lig'in 13. haftasında Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla devam etti.

Teknik direktör Roberto Mancini'nin saha içinde oyuncularına yaptığı konuşmanın ardından başlayan antrenmanın ilk bölümünde fiziksel çalışmalar gerçekleştirildi.

Ana bölümde ise taktik çalışmalar üzerinde duruldu. İki grup halinde çalışan sarı krımızılı takımda bir grup topla koordinasyon egzersizleri yaptı. Gruplar, daha sonra aralarında değişti.

Bu çalışmanın ardından Real Madrid maçına ilk 11'de başlayan oyuncular antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncular ise dar alanda çift kale maç yaptı.

Sakat oyunculardan Fernando Muslera, tedavisinin ardından takımdan ayrı salonda ve sahada özel bir program eşliğinde çalıştı. Hamit Altıntop'un rehabilitasyon sürecine özel egzersiz programları eklendi. Milli futbolcunun program doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüğü açıklandı.

Fernando Muslera ve Hamit Altıntop dışındaki tüm oyuncular antrenmanda yer aldı.

Galatasaray, Kasımpaşa maçının hazırlıklarını yarın akşam saat 17.00'de Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla tamamlayarak bu karşılaşma için kampa girecek.

FutbolArena haber turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.