comScore

Galatasaray Galatasaray

'Sarı Kırmızı Kareler', Hacı Hasdemir anısına...

29 Kasım 2013, Cuma 14:37

1905 GSYİAD tarafından Türk Telekom Arena'da düzenlenen organizasyon, yakın zamanda hayatını kaybeden Zaman gazetesi Galatasaray muhabiri Hacı Hasdemir anısına gerçekleştirildi

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (GSYİAD) tarafından düzenlenen "Sarı Kırmızılı Kareler" fotoğraf yarışmasının ödül töreni yapıldı.

Türk Telekom Arena'da düzenlenen organizasyon, bu yıl, yakın zamanda hayatını kaybeden Zaman gazetesi Galatasaray muhabiri Hacı Hasdemir anısına gerçekleştirilirken, ödül töreni oldukça duygusal bir havada geçti.

Törende, Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, kulüp ikinci başkanı Özkan Olcay, yönetim kurulu üyesi Ümit Özdemir, icra kurulu başkanı Lutfi Arıboğan ile birlikte, merhum Hacı Hasdemir'in babası Abdulkadir Hasdemir, annesi Bergüzar Hasdemir, eşi Pakize Hasdemir, ağabeyi Sıddık Hasdemir ve çocukları Emir Tarık ile Zeynep de hazır bulundu.

Türkiye Spor Yazarları Derneği İstanbul Şube Asbaşkanı Süleyman Gültekin, Hacı Hasdemir anısına aile adına ağabeyi Sıddık Hasdemir'e bir plaket takdim etti. Öte yandan, yarışmada AMK gazetesinden Hüseyin Çağlar birinci, Fanatik gazetesinden Murat Akbaş ikinci, Sabah gazetesinden Erkan Koyuncu da üçüncü oldu.

Mansiyon ödüllerine ise Hürriyet gazetesinden Adem Kabayel, Galatasaray Dergisi'nden Serdar Çelebi, AMK gazetesinden Mustafa Nacar, Fanatik gazetesinden Saycan Sayımlar, Vatan gazetesinden Halit Kayacan, Milliyet gazetesinden Fehim Kayacan, Habertürk gazetesinden Cem Akyüz, Galatasaray Dergisi'nden Tuncay Şen ve Zaman gazetesinden Mehmet Yaman layık görüldü.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.