comScore

Galatasaray Galatasaray

G.Saray'ın yıldızından transfer açıklaması! Ayrılıyor...

28 Kasım 2013, Perşembe 15:37

G.Saray'da istediği kadar forma şansı bulamayan Nordin Amrabat, "İngiltere ve başka ülkeden teklif var" diyerek sarı kırmızılı takımla yollarının ayrılabileceğini ifade etti.

Galatasaray'daki geleceği belirsizliğini koruyan Nordin Amrabat, ara transfer döneminde takımdan ayrılabileceğinin sinyallerini verdi. Faslı hücum oyuncusu için yurtdışından gelen transfer teklifleri olduğu Amrabat tarafından da doğrulandı.

Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid karşısında deplasmanda alınan 4-1'lik yenilgi sonrası Faslı yıldız, "İngiltere ve başka bir ülkeden teklif var. Durumum konusunda kulübümü de bilgilendirdim. Kulüp de sonrasında beni takımda tutmak istediğini belirtti, bu nedenle şimdilik Galatasaray'da kalacağım ama ben futbol oynamak istiyorum. Görüşmede bunu söyledim. Şu anda bütün seçenekleri göz önünde bulundurma aşamasında olmak zorundayız. Önüme ne çıkacak göreceğiz." açıklamasını yaptı.

26 yaşındaki Amrabat, geçtiğimiz haftalarda basında yer alan Groningen, Twente ve Utrecht'e önerildiği söylentilerini ise "Bu, saçmalık. Her neyse, Hollanda'da bir takımla temasa geçilmedi. Hollanda basınının Türk basınına yansıyan haberlere eleştiri getirmeyip kontrol etmeden servis etmesine hiçbir şekilde anlam veremiyorum" sözleri ile yalanladı. 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.