comScore
bilyoner

Fenerbahçe Fenerbahçe

Alex'ten önemli açıklamalar!

29 Nisan 2013, Pazartesi 16:40

Fenerbahçe'den olaylı bir şekilde ayrılarak Brezilya ekiplerinden Coritiba'ya dönen Alex de Souza çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe forması giyen ve renk farketmeksizin her takımdan taraftarın gönlünde taht kuran Brezilyalı solak Alex de Souza, Brezilya basınına açıklamalarda bulundu.

Coritiba'nın ligdeki durumu ve perfomansı üzerine yapılan röportajda Alex, Fenerbahçe'den bahsetmeyi ihmal etmedi.

"KENDİMİ AYRICALIKLI HİSSEDİYORUM.."
Yıldız oyuncu Türkiye'deki anıları hakkında sorulan bir soruya "Fenerbahçe'yi ne zaman hatırlasam çok güçlü duygular hissediyorum. Çünkü Türkiye'de futbol insanların hayatında büyük bir yer kaplıyor. Orada geçirdiğim zamanlar eşsizdi. Böyle duyguları yaşadığım için kendimi ayrıcalıklı hissediyorum, gerçekten görülmeye değer anlar yaşadım" cevabını verdi.

"TÜRKİYE'DEKİ ATMOSFER BURADA YOK.."
Saraçoğlu'ndaki atmosferin çok farklı olduğunu ve Brezilya'da böyle bir atmosferin olmadığını belirten Brezilyalı, "Ortanca kızım Fenerbahçe'ye çok bağlı, Türkiye'de büyüdü ve orada futbola olan tutkuya tanıklık etti. Buradaki atmosferi görünce hayal kırıklığına uğradı çünkü burada Türkiye'deki atmosferin aynısı yok" ifadesini kullandı.

Türk taraftarlar ile çok iyi bir ilişkisi olduğunun altını çizen oyuncu, Türkiye'de oynadığı zamanlar kendisine sadece Fenerbahçe'li bir futbolcu olarak bakılmadığını ifade etti.


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!