comScore
bilyoner

Fenerbahçe Fenerbahçe

Benfica öncesi taraftardan istedikleri...

24 Nisan 2013, Çarşamba 18:06

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Benfica ile oynayacakları UEFA Avrupa Ligi yarı final ilk maçı öncesinde bir açıklama yaptı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, UEFA Avrupa Ligi yarı finalinde oynayacakları tarihi Benfica maçı öncesinde sarı-lacivertli taraftarlara seslendi.

Şükrü Saraçoğlu'na gelecek tüm taraftarlardan 90 dakika destek beklentisi olduğunu belirten başkan, futbolcuların hatasında gösterilecek desteğin önemine dikkat çekti.
İşte Aziz Yıldırım'ın yaptığı o açıklama...


"Sevgili Fenerbahçeliler;

Yarın, onurlu tarihimizde çok önemli yere sahip bir maça çıkacağız.

Bu gurura, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda hep birlikte ortak olacağız.

90 dakika durmaksızın takımımızı destekleyecek, yarı finalin iki maçtan oluştuğunu unutmadan, ilk maçı avantaja çevirmek için tüm inancımızı ve takımımıza olan güveni sahaya yansıtacağız.

"Sahadaki Çubuklular, yedek kulübesinde görev bekleyen evlatlarımız ve bu gururun mimarı Hocamız; yarın tribünleri tıklım tıklım dolduran binlere, siz Fenerbahçeliler'e emanet."

Yarın, futbolcularımıza, sabırla, son ana kadar destek olmanızı; her saniye, her dakika, herkesin gıpta ile tanık olacağı eşsiz desteğinizi, her maçımızda olduğu gibi bu tarihi günde de tekrarlanmanızı rica ediyorum.

Maç sırasında, futbolcularımızın yapacakları hatalarda onlara tepki göstermemeniz, ıslıklamamanız; onları teşvik etmeniz, desteğiniz ile tekrar oyuna dönmelerini sağlamanız çok önemli.

Yarın, saatler 22:05'i gösterdiğinde; tek yürek tek inanç hep bir ağızdan, sadece destek hep destek sonuna kadar Fenerbahçe diyeceğiz…

Bu inanç ve birliktelik ile dileğim; yolumuzun Amsterdam olması

Sevgilerimle,

Aziz Yıldırım
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ BAŞKANI"

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!