comScore
bilyoner

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kuyt Portekizlilere iddialı konuştu

24 Nisan 2013, Çarşamba 08:52

Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt, Benfica maçı öncesinde Portekiz basınına konuştu.

Portekiz basını UEFA Avrupa Ligi Yarı Final ilk maçında Benfica'yı konuk edecek Fenerbahçe'ye yoğun ilgi göstermeye devam ediyor. Portekizliler bu kez Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt ile kısa bir röportaj gerçekleştirirken, Kuyt'tan Fenerbahçe'nin en tecrübeli isimlerinden biri olarak bahsedildi.

Dirk Kuyt, verdiği röportajda oldukça iddialı konuşurken, ''Ben bu sene Avrupa'da finali göreceğimize inanıyorum. Ancak öncelikle Benfica'yı geçmeliyiz. Benfica genç ve tecrübeli isimlernden oluşan kaliteli bir takım. Bize benziyorlar. Onlara saygı duyuyoruz'' ifadelerini kullandı.
İki maçta da atmosferin çok iyi olacağını söyleyen Kuyt, ''Çok tutkulu bir taraftara sahibiz.  Tıpki Benfica'nın olduğu gibi. İki maçta da atmosferin çok iyi olmasını bekliyorum'' şeklinde konuştu.

Spor Toto Süper Lig'de Gençlerbirliği'ne karşı kaybettikleri maç hatırlatılan yıldız oyuncu, ''Hayal kırıklığı yaşadık. Ancak maçtan sonra hocamız bizle konuştu ve gösterdiğimiz performanstan dolayı teşekkür etti. Artık Benfica'ya odaklanmamız gerektiğini ve bu maç için hazırlanacağımızı söyledi'' ifadelerini kullandı.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!