comScore
bilyoner

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aykut Kocaman'a ağır eleştiri!

21 Nisan 2013, Pazar 23:46

Telegol yorumcusu Erman Toroğlu, Galatasaray'la ilgili sözleri nedeniyle Aykut Kocaman'ı sert bir dille eleştirdi..

Galatasaray\'ın cezalı olduğu için teknik direktör olmadığını ancak Fenerbahçe\'nin hiç teknik direktörü olmadığını savunan ve \"Daha önce Aykut Fenerbahçe\'ye 4 gömlek büyük demiştim ama 14 gömlek büyük\" diyen Toroğlu şöyle konuştu:
\"Fenerbahçe teknik direktörü bu mu? Fenerbahçe Teknik Direktörü böyle mi olmalı? Fenerbahçe Teknik Direktörü\'sün bu ne ya? Galatasaray için konuşacağım, haftaya bakacağım. Neden bahsediyorsun, sen ne anlatıyorsun Aykut ya? İnanamadım, Aykut sen ne yapıyorsun?
Galatasaray sahanın içinde böyleymiş de sahanın dışında... Sen Galatasaray\'a zaten havlu atmışsın. Sen Galatasaray\'ın büyüklüğünü kabul ediyorsun. Sen nasıl Fener Teknik Direktörü\'sün? Sen Galatasaray\'ın sahanın içinde ve sahanın dışından Fenerbahçe\'den daha etkili olduğunu söylüyorsun. Fenerbahçe Teknik Direktörü bu cümleyi söyler mi? Ben Fenerbahçe yöneticisi olsam Aykut\'la ilişiği yarın keserim. Sen kimsin ya?
Galatasaray\'ın teknik direktörü ceza almış, Fenerbahçe\'nin teknik direktörü yok ki ceza alacak! Size bunu başından beri söylüyorum, 4 gömlek diyordum 14 gömlek 14 gömlek küçük abi. Fener takımının teknik direktörü böyle konuşur mu?\"

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!