comScore
bilyoner

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kocaman, Galatasaray'ı hedef aldı!

21 Nisan 2013, Pazar 23:12

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Gençlerbirliği mağlubiyetinin ardından Galatasaray'a ağır göndermelerde bulundu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Gençlerbirliği mağlubiyeti sonrasında çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Yayıncı kuruluş Lig TVye konuşan Aykut Kocaman "Mutlak kazanmamız gereken bir maçtı. bizim de kazanmamız gerekiyordu, başaramadık. Son derece üzgünüz. Şu dakikadan itibaren geriye sarma şansımız olmadığına göre, en az bu kadar önemli Benfica maçına yönelmek zorundayız" dedi.

GALATASARAY'A GÖNDERME
Şampiyonluk mücadelesi ve Galatasaray hakkında konuşan Kocaman, "7 puan geriden gelip şampiyon olmak bu saatten sonra mantıklı konuşmak gerekirse kolay değil. Galatasaray'ın bu kadar... Neyse o konulara sonra gireriz. O konulara gireriz birkaç hafta içinde. Şampiyonluk yarışını ilk yarıda yitirdik. Bugün son nokta oldu. Bunları konuşmak şimdi doğru değil. Benfica maçına konsantre olmak zorundayız. Bütün oyuncularımızla ve taraftarlarımıza birlikte" diye konuştu.

"G.SARAY'IN BU GÜCÜYLE, TIRNAK İÇERİSİNDE SÖYLÜYORUM..."
Basın toplantısında da Galatasaray'a göndermelerde bulunan sarı-lacivertli takımın teknik direktörü, "Matematiksel olarak şampiyonluk şansımız var ama mantıklı konuşmak gerekiyor. Bu konuda söyeleyeceklerim var. Rakibimizle ilgili söyleyeceklerim var. Galaatsaray'ın saha içinde de saha dışında da 7 puan farkı azaltabileceğini düşünmüyorum açıkçası. Neyse... O taraf sonra gireriz. Galatasaray'ın son iki sezondaki bu gücüyle, tırnak içerisinde söylüyorum, bu farkın azalmasına izin vereceğini düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.


 


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!