comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Yıldırım barıştırdı!

31 Ocak 2013, Perşembe 09:30

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Emre hatalarının farkında. Dönmek istiyor" diye Kocaman'ın fikrini aldı. Aykut Kocaman telefonla görüşüp dönüşe onay verdi.

"FENERBAHÇE HER ŞEYDEN ÖNCE GELİR"
Emre Belözoğlu'nun F.Bahçe'ye dönüşü, başkan Aziz Yıldırım'ın çabalarıyla gerçekleşti. Yıldırım bir ay önce Aykut Kocaman ile görüşerek, "Emre yaptıklarından pişman. Geri dönmek istiyor" diye arayı yumuşatmaya çalıştı.

Daha sonra da Emre ile Aykut Kocaman telefonda görüşerek, "Aramızda sorun yok. F.Bahçe'nin menfaatleri her şeyin üstünde gelir" mesajı verdiler.

İşte Emre'nin F.Bahçe'ye dönüşü böyle başladı. Başkan Aziz Yıldırım, Atletico Madrid kulübüyle temasa geçerek Emre'yi yuvaya döndürdü.

İKİ TARAF DA FEDAKARLIK YAPTI
Fotomaç'ın haberinde; Milli futbolcu ilk demecinde mutluluğunu dile getirdiği belirtildi. Emre, "Hem F.Bahçe hem ben fedakarlık yaptım. Zaten ayrılık da olmamalıydı. Taraftar beni seviyor. Ben de onları seviyorum. Allah'ın izniyle futbolu da burada bırakacağım" diye konuştu. Emre, "Atletico'da oynayamıyor. Onun için geri dönüyor' iddialarına da şu cevabı verdi:
"Elbette oynayamamak bir futbolcuyu üzer. Ancak dönüş nedenim kesinlikle bu değil. F.Bahçe'yi seviyorum, Aziz Yıldırım'ı babam gibi görüyorum. Aykut hocayı da çok seviyorum. Dönüş nedenim işte tüm bunların birleşimidir."


EMRE NEDEN GİTMİŞTİ?
12 Aralık 2011'de oynanan ve F.Bahçe'nin 2-0 kazandığı Bursaspor maçında Cristian ile yaşadığı tartışma soyunma odasında kavgaya dönüşmüş, koridordaki itişmede Emre'nin Aykut Kocaman'a yumruk attığı iddia edilmişti. Bu olay sonrası Emre süresiz kadro dışı bırakılıp affedilmişti. Sezon sonu sözleşmesi biten milli futbolcu Atletico Madrid'in yolunu tutmuştu.

BAŞKANIN OĞLU EMRE
Emre Belözoğlu ile Aziz Yıldırım "Baba-oğul" olarak biliniyor. Hatta F.Bahçe dergisinin 2009 eylül sayısında ikilinin bilardo oynarken fotoğraflarının altına, "Baba-oğul gibiler" diye yazılmıştı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!