comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Coritiba, Alex ile yanıp tutuştu! İşte ilk maç...

27 Ocak 2013, Pazar 02:19

GÖRÜNTÜLÜ - Alex de Souza, hazırlık maçında Coritiba formasıyla taraftarlarını coşturdu. 1-0 geriye düşen Coritiba, yine eski Fenerbahçeli Deivid'in golüyle beraberliği yakaladı ve maç böyle bitti. Alex'in kornerden attığı bir gol geçerlilik kazanmadı.

Fenerbahçe'deki uzun serüveninden sonra ülkesinin takımlarından Coritiba'nın yolunu tutan Alex de Souza, Coritiba-Colon arasında oynanan dostluk karşılaşmasında ilk kez bir maçta taraftarının karşısına çıktı.

Büyük ilgi gören Brezilyalı futbolcu, Fenerbahçe'den takım arkadaşı Deivid de Souza ile ilk 11'deki yerini aldı. Maçtan önce Coritiba yönetiminin düzenlediği bir organizasyonda çekilen kura ile bir kişiye Alex forması verildi. Maçtan sonra da bir talihli daha çekilişle Alex formasına kavuştu. Mücadelede eski Galatasaraylı Cassio Lincoln, eski Fenerbahçeli Alex ve Deivid Coritiba saflarında buluştular. Colon 8. dakikada Gicliotto ile öne geçti. 18. dakikada Alex de Souza'nın kornerden kaydettiği gol, topun dışardan içeriye girdiği gerekçesiyle gol değeri kazanmadı. Deivid'in 50. dakikada kaydettiği golle mücadele 1-1 sona erdi.
İŞTE SAYILMAYAN ALEX GOLÜDEIVID SKORU EŞİTLİYOR


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!