comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

F.Bahçeli taraftarlar birbirine girdi

25 Ocak 2013, Cuma 19:19

Gaziantespor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe kafilesi Gaziantep'e ulaşırken, kafileyi karşılayan taraftarlar arasında tekme tokat kavga yaşandı!

Fenerbahçe, Gaziantepspor ile yarın yapacağı maç için Gaziantep'e geldi. 

Tarifeli uçakla Gaziantep'e gelen Fenerbahçe kafilesinin otobüse binişi sırasında taraftarlar sevgi gösterilerinde bulundu.
TARAFTARLARIN AZİZ YILDIRIM KAVGASI!

Bu arada Aziz Yıldırım'ın otobüse binmesinin ardından bir grup taraftar, "Bu devirde kimse sultan değil, hükümdar değil, bezirgan değil. Bu kadar güvenme hiç kendine Aziz Yıldırım, Aziz Yıldırım" diye slogan attı. Bu sloganın atılmasının ardından bazı taraftarlar arasında arbede yaşandı. Tekme tokatların yaşandığı kavgayı polis ayırdı.

KADRODA 6 EKSİK VAR

Teknik direktör Aykut Kocaman'ın belirlediği 19 kişilik maç kadrosunda sakatlıkları bulunan Stoch, Selçuk Şahin, Sezer Öztürk, cezalı Gökhan Gönül ve Nijerya Milli Takımı'nda bulunan Yobo ile genç futbolcu Recep Niyaz yer almıyor.

Kocaman, ligde Sanica Boru Elazığspor maçının 18 kişilik kadrosunda yedekler arasında yer verdiği, Ziraat Türkiye Kupası'nda sonradan oyuna girdiği Bursaspor maçında da bir gol atan genç futbolcu Beykan Şimşek'i yine kadroya aldı.

Fenerbahçe'nin Gaziantepspor maçı kadrosu şu isimlerden oluşuyor:

Volkan Demirel, Serkan Kırıntılı, Mert Günok, Orhan Şam, Bekir İrtegün, Serdar Kesimal, Egemen Korkmaz, Hasan Ali Kaldırım, Caner Erkin, Salih Uçan, Mehmet Topuz, Meireles, Mehmet Topal, Cristian, Kuyt, Krasic, Sow, Semih Şentürk, Beykan Şimşek.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!