comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

''Fener'in 'Arda'sı' olabilir!''

25 Ocak 2013, Cuma 11:00

Devre arasında Antalya kampında ortaya koyduğu performans ile A takım kadrosuna dahil edilen Beykan'ın başarılı grafiği her geçen gün artarak devam ediyor.

Genç oyuncunun A takıma alınıp tüm teknik kadronun yakın ilgisiyle belirli bir seviyeye çekildiği ve Kocaman'ın gözdesi olduğu ortaya çıktı.

6 gün önce 3.5 yıllık profesyonel sözleşme yapılan Beykan için Kocaman'ın, "F.Bahçe'nin Arda Turan'ı olacak. Biraz sabırlı olmakta fayda var. Gelecek yıllarda Arda kadar değer kazanacak ve ciddi paralara Avrupa takımlararına satılıp dünya futbolunda adından söz ettiren biri olacak.

"RECEP NİYAZ'DAN BİR ADIM ÖNDE"
Habertürk'ün haberine göre; Genç oyunculara olan yakın ilgisi nedeniyle Aykut Kocaman'a teknik heyetten ve futbolculardan da tam destek var...

Kocaman'ın Salih Uçan, Beykan Şimşek, Recep Niyaz gibi isimleri takıma kazandırdığına dikkat çeken teknik kadro, "Hem taraftar hem camia biraz sabırlı olsa 3 yıl içerisinde Aykut Hoca tamamiyle Fenerbahçe'nin alt yapısından gelen çok iyi bir takım oluşturacak. Ama bu sabrın gösterilmesi için birlik beraberlik içerisinde olmak lazım. Beykan Şimşek, Recep Niyaz'dan bir adım önde. Salih artık hocanın gözünü kapayıp ilk 11'e koyacağı bir futbolcu. Her geçen gün kendine olan güveni artıyor. Beykan ve Recep Niyaz da zamanla takımda çok daha fazla zaman bulup daha iyi işler yapacaklar. Ama kesin olan bir şey var ki bunların belirli seviyeye gelmesi için sabıra ihtiyaç var" dediler.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!