comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel isyan etti! 'Nasıl sakin olayım'

29 Eylül 2015, Salı 11:02
Volkan Demirel isyan etti! 'Nasıl sakin olayım'

Fenerbahçe'de derbi sonrası hakem Halis Özkahya'ya tepki vardı.

FutbolArena - Süper Lig'de Beşiktaş derbisinde sahadan mağlubiyetle ayrılan Fenerbahçe'de soyunma odasında maçın hakemi Halis Özkahya'ya tepki büyüktü.

İşte Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre futbolcuların konuşmaları;
VOLKAN: 6 PUAN FARK OLACAKTI, İZİN VERMEDİLER

“Bu kadar da olmaz ki. Nasıl sakin olayım. Bunlar kör gözün kör parmağına yapılan olaylar. Biz günlerce çalışıyoruz. Emek veriyoruz. Adam 2 düdük çalıyor tüm emeklerimiz boşa gidiyor. Bu emeklerimizin karşısında hakkımızı arayamıyoruz. Çıkıp düşündüklerimizi bile söyleyemiyoruz. Eğer Beşiktaş'ı yensek puan farkı 6 olacaktı. Psikolojik olarak onları devre dışı bırakacaktık. Daha 6. haftada ligin bütün seyrini değiştirdi hakem. Şampiyonluk için daha şimdiden büyük avantajı yakalayacaktık. Son şampiyon olduğumuzda sezon başında farkı açmıştık. Bu kez izin vermediler. Her şeyi kendileri belirliyorlar.”

KJAER: BEŞİKTAŞ'IN İKİ GOLÜNDE AÇIK FAUL VAR

“İnanamıyorum. Çok saçma. Böyle bir yönetim olamaz. İki golde de faul var, hakem bunu görmüyor. Maç boyunca sürekli tekme attılar. Bunları görmüyor. İlk golde de havadayken beni itip dengemi bozdular. 3. golde Mario Gomez faul yaptı vermediler. İnanamıyorum...
 
ALVES: HAKEMLER HER ŞEYİ GÖRMEZDEN GELDİ

“Bu kadar kötü bir yönetim olamaz. Maç boyunca hakeme sürekli olarak rakibin yaptıklarını anlatmaya çalıştım. Her şeyi görmezden geldi. Gol öncesi Mario Gomez formamdan çekti. Bu çok açıktı. Buna rağmen golü verdi.

ŞENER: NE ZAMAN İLERİ ÇIKSAM HEP FAUL YAPILDI

“Rodolfo tabanla girdi. Ayağımı kaldırmasam bileğimi kıracaktı. Hakem bu pozisyonda Faul bile vermedi. Ne zaman ileri çıksam faul yapıp durdular. Böyle bir yönetim olabilir mi?”

PEREIRA: BU KADAR KÖTÜ YÖNETİMLE FUTBOL GELİŞEMEZ
 
Karşılaşma sonrası bir diğer gergin kişi ise Teknik direktör Vitor Pereira'ydı. Terraneo ve Hasan Çetinkaya'ya soyunma odası koridorunda sinirli bir şekilde dert yandı: “Hakem felaketti. Sezon başından beri bize karşı kötüler. Geçen hafta da 2 penaltımız verilmedi. Hep bizim aleyhimize Hatalar yapılıyor. bu kadar kötü yönetimler ile futbol olmaz. Futbol gelişemez.”
 
Hakem maçı bizden alıp rakibe verdi Portekizli teknik adam daha sonra soyunma odasına girdi ve oyuncularına maç konuşması yaptı. Şampiyonluk ışığını gördüm diyen Pereira oyuncularına moral verdi: “İyi mücadele ettiniz. Hırsınızı arzunuzu ortaya koydunuz. Bugün maçı kaybetmiş olabiliriz. Hakem maçı bizden alıp rakibe verdi. Bugün kaybetmiş olsak bile bundan sonraki maçları kazanacağız. ”

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)