comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Atromitos hocasından şok Van Persie iddiası!

21 Ağustos 2015, Cuma 00:21
Atromitos hocasından şok Van Persie iddiası!

Atromitos Teknik Direktörü Michali Grigoriou, Fenerbahçe maçının ardından hakeme tepki gösterdi ve Van Persie için şok bir iddiada bulundu.  
 

FutbolArena - Atromitos Teknik Direktörü Michalis Grigoriou, Fenerbahçe maçının ardından hakeme büyük tepki gösterirken yedikleri golde faul olduğunu Fenerbahçeli futbolcuların bile kabul ettiğini söyledi. 

"Büyük haksızlığa uğradık"

Atromitos Teknik Direktörü Grigoriou, takımını tebrik ettiğini belirterek, "Birinci dakikadan itibaren hakem tarafından büyük haksızlığa uğradık. İki penaltımız verilmedi. Van Persie'nin golü fauldü. Çok daha fazla konuşmak istemiyorum. Büyük bir takım karşısında iyi oynadık. Gelecek maç için çalışacağız. 0-0 iyi bir sonuç olacaktı ama Fenerbahçe karşısında nasıl oynadığımızı gördüm. İstanbul'daki rövanşı bekleyeceğiz" diye konuştu

"Van Persie bizim oyuncumuza size faulden gol attık dedi"
Van Persie'nin golün faul olduğunu söylediğini savunan Yunan teknik adam, "Fenerbahçeliler de bunu kabul ediyor. Van Persie, bir oyuncuma 'Size faulden gol attık' dedi. Her şey bitmedi. Aslında biz bu maçı kazandık. Büyük bir takım karşısında iyi oynadık. Fenerbahçe'nin karşısına rövanşta yeni bir taktikle sahaya çıkacağız" ifadelerini kullandı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"