comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den yeni Feghouli açıklaması

19 Ağustos 2015, Çarşamba 16:04
Fenerbahçe'den yeni Feghouli açıklaması

Fenerbahçe'den Sofiane Feghouli ile ilgili yeni bir açıklama geldi.

FutbolArena - Sarı lacivertli kulüp dün yaptığı açıklamada Sofiane Feghouli ile görüşmek için Monaco ile oynanacak maçı beklediklerini açıklamıştı. Bunun üzerine medyada çıkan bir takım haberler üzerine yeni bir duyuru daha yapıldı.

İşte Fenerbahçe'den yapılan açıklama;
"Valencia'nın oyuncusu Sofiane Feghouli hakkında dün yapılan kulüp açıklamamıza rağmen, bugün bazı yazılı basında oyuncunun bonservis bedeli ve transfer ücretiyle ilgili çıkan yalan haberler devam etmektedir.

Açıklamada da belirtildiği üzere, kulübümüz oyuncu Feghouli ve menajeri ile herhangi bir görüşme yapmamış olmasına rağmen bugün tarihli Akşam, Sözcü, Star, Fotomaç, Fanatik, Takvim ve Türkiye gazeteleri bonservis bedeli ve transfer ücretleriyle ilgili yalan habercilik anlayışlarını sürdürmektedirler.

Bu nedenle bir kez daha tekrarlamak isteriz ki, kulübümüz oyuncu Feghouli ile ilgili Valencia Kulübü'ne başvuruda bulunmuştur ve kendilerinden yanıt beklemektedir. Bu gazetelerin, bu tarz yalan ve manipülatif haberlerine itibar edilmemesini ve dün de olduğu gibi bugün ve bundan sonra da bu tür doğru olmayan transfer haberleri için ilgili basın kuruluşlarını SPK'ya şikâyet ettiğimizin bilinmesini kamuoyuna duyururuz.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)