comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım: 'Hedefim Tevez'

20 Haziran 2015, Cumartesi 11:52
Aziz Yıldırım: 'Hedefim Tevez'

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Nani ile anlaştıklarını sıradaki bombanın Carlos Tevez olduğunu belirtti.

Başkan Aziz Yıldırım her ne kadar geri planda gözükse de özellikle büyük isimlerin transferinde Terraneo ve ekibine çok ciddi destek veriyor
 
Şampiyonluğun kaybedilmesinin ardından adeta şahlanan ve çok iddialı bir kadro kurmayı hedefleyen Sarı-Lacivertliler'de gündeme gelen isimler taraftarı gerçek anlamda heyecanlandırıyor. Bu kapsamda her ne kadar tatil için gözükse de Terraneo ile birlikte İngiltere'ye uçan başkan Aziz Yıldırım, geçtiğimiz pazartesi günü saat 11.25'te kalkan TK 1980 numaralı uçakla Londra'dan Türkiye'ye döndü.
 
‘ŞAMPİYONLUK 2 GÜN KONUŞULDU UNUTULDU'
 
Başkan Yıldırım döndüğünde ise havalimanında bir taraftarla oldukça ilginç bir sohbet gerçekleştirdi.
 
HaberTürk'te yer alan habere göre; Keyifli olduğu gözüken Aziz Yıldırım'a “Başkanım şampiyonluğu kaybettik üzüntülüyüz” diyen taraftarı teselli eden Yıldırım, “Boş verin üzülmeyin. 2 gün konuşuldu unutuldu gitti. Hem siz bu seneye bakın. Bomba gibi takım kuruyoruz” ifadelerini kullandı.
 
"NANI İLE ANLAŞTIK, HEDEFİMİZ TEVEZ"
 
Başkan ayrıca kendisine Nani'yi soran taraftara, “Nani ile anlaştık ama asıl hedefimiz Carlos Tevez. 3 transfer yaptık daha 6-7 tane daha yapacağız ama gidenler de olacak” ifadelerini kullandı. Başkan Yıldırım, Tevez'i çok istemesine rağmen Arjantinli oyuncunun ülkesine dönüp eski takımı Boca Juniors'ın formasını giymesi de ihtimaller arasında...
 
3 HAFTA ÖNCE GÖRÜŞTÜLER
 
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bir taraftara söylediği Carlos Tevez konusu aslında bundan tam 3 hafta önce başladı. Başkan Aziz Yıldırım, bizzat Tevez'in menajeriyle masaya oturdu.
 
Çok ciddi teklif sunulmasına rağmen Arjantinli oyuncunun Boca Juniors'a dönme isteği bu transferde Sarı-Lacivertliler'in zorlanmasına neden oldu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"