comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den çok sert açıklama! 'Trabzonspor maçı öncesi...'

05 Şubat 2015, Perşembe 19:11
Fenerbahçe'den çok sert açıklama! 'Trabzonspor maçı öncesi...'

Fenerbahçe Kulübü, resmi internet sitesi aracılığıyla Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve bazı yöneticilerin yaptıklarıyla açıklamalarıyla ilgili olarak bildiri yayınladı.

İşte Fenerbahçe tarafından yapılan o açıklama;

Haftasonu oynanacak olan Fenerbahçe-Trabzonspor karşılaşması öncesinde, misafir takımın başkanı ve yöneticilerinin, maçın hakemini etkilemeye yönelik provokatif ve manipülasyon içeren açıklamaları tarafımızdan dikkatle takip edilmektedir.
 
Takımımıza karşı mücadele edecek olan takımların, sahamıza konuk olmadan önce hakemlerle ilgili yaptıkları açıklamaların artık süreklilik arz ettiğini düşünmekle birlikte, Türk Futbolu'nda ortamı germekten başka hiçbir amaca hizmet etmeyen bu tarz açıklamalar karşısında Türkiye Futbol Federasyonu ve kurullarını göreve davet ediyoruz.
 
Bununla birlikte, Merkez Hakem Kurulu tarafından bahse konu müsabakaya atanan ve Türk hakemlerinin içinde önemli bir değer olduğuna inandığımız Sayın Bülent Yıldırım'ın, söz konusu açıklamalar karşısında hiçbir baskı altında kalmayarak 2 takıma da hakkaniyetle yaklaşacağına olan inancımızı kamuoyuyla paylaşırız.
 
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.