comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin Holmen ve Stoch kararı!

02 Şubat 2015, Pazartesi 14:07
Fenerbahçe'nin Holmen ve Stoch kararı!

Fenerbahçe, gelecek sezonun kadro yapılandırmasına şimdiden başladı. İlk olarak taraftarın gönlündeki isim Miroslav Stoch geri gelecek.

Sezonu şampiyon olarak tamamlayıp gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'ne direkt olarak gitmenin planlarını yapan Fenerbahçe, gelecek sezonun kadro yapılandırmasına da şimdiden başladı. Sarı Lacivertliler ilk olarak taraftarın gönlünde yatan isim Slovak oyuncu Miroslav Stoch'u Arap yarımadasından geri getirecek. 
 
SÖZLEŞMESİNİ UZATMIŞTI 
 
2010/2011 sezonu başı Chelsea'den 5.5 milyon euroya transfer edilen ve şu an Birleşik Arap Emirlikleri takımı Al Ain'de kiralık oynayan Stoch'la sözleşme uzatılmıştı. 25 yaşındaki oyuncunun sözleşmesi 2018 Haziranı'nda sona eriyor. Stoch geçtiğimiz sezon Paok'ta, bu sezon da Al Ain'de klas gollerine devam ediyor ve iyi bir performans sergiliyor.
 
HOLMEN İSTENENİ VEREMEDİ 
 
Sözleşmesi Haziran 2016'da bitecek olan İsveçli Samuel Holmen ise gelecek sezon yine kiralık verilecek. Yabancı kontenjanı nedeniyle geçen sezon forma bulmakta zorlanan Holmen, istenilen düzeye ulaşamadığı için gelecek sezon da kadroda düşünülmüyor. 31 yaşındaki oyuncunun yine kiralık gönderilmesi kesinlik kazandı. 


FutbolArena haber turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.