comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Selçuk Şahin takımın gözdesi

02 Şubat 2015, Pazartesi 10:34
Selçuk Şahin takımın gözdesi

12 yılını F.Bahçe'ye veren Selçuk Şahin'in takımdan yollanması gündeme geldi.Tecrübeli oyuncu pes etmedi.

Fenerbahçe'de gündemdeki konu Selçuk Şahin...
 
Tecrübeli futbolcunun Kasımpaşa maçındaki futbolu ve Karabük'e attığı golle herkesin takdirini kazandı. 4 ay önce gönderilmesine karar verilen Selçuk'un, F.Bahçe kariyeri bitmek üzereydi. Yönetim ipini çekmiş, Selçuk sessizce kaderine razı olmuştu.
 
Gelin birlikte yakın arkadaşlarının ağzından Selçuk'un neler yaşadığına ve takımda neden böyle önemli olduğuna göz atalım…
 
KARAKTERi GÜÇLÜ
Selçuk Şahin çok güçlü bir karaktere sahip. Protesto edildiği dönemde de bu şekilde güçlü kalmayı başarıyor. Takım içerisindeki herkes ona saygıyla bakıyor.
 
VOLKAN FAKTÖRÜ
O dönem en büyük destekçisi Volkan Demirel'di. 12 yılı F.Bahçe'de olmak üzere 14 yıllık arkadaşlıkları var. Volkan, Emre ve Bekir ona hep moral verdi.
 
2. ANTRENÖR GiBi
İdmanlarda takım içinde biri tempoyu düşürürse hemen onu uyaran ve idman seviyesini yukarı çıkaran bir isim. Teknik direktör İsmail Kartal'ın en büyük destekçisi.
 
NEŞE KAYNAĞI...
En gergin ortamda bile inanılmaz espriler yaparak herkesi güldürür. Takımın Cem Yılmaz'ı olarak biliniyor. Birbiriyle problem yaşayan arkadaşlarının arasını yapıyor.
 
iÇiNE KAPANIYOR
Takımdan gönderilmesine karar verildiğinde içine kapandı. Kendisi için işler kötü gidince konuşmuyor. İçine kapanıyor. Sorunları öyle çözmeye çalışıyor.
 
‘ARTIK KALAMAM'
Galatasaray maçı sonrası gönderileceği söylendiğinde “Bu formayı artık giyemeyeceğim” dedi. Ama nişanlısı Emel Demiryürek en büyük moral kaynağı oldu.
 
ÇOK YARDIMSEVER
Ne zaman takımda biri oynamadığı için sıkıntı yaşasa onunla ilk Selçuk konuşur. Onlara, “Ben oynuyor muyum? Çalışmaya hep devam etmelisiniz” der.
 
SÜRPRiZLER VAR
Emel Hanım'dan sonra özel yaşamı da mükemmel bir hale geldi. Evlilik hazırlıkları yapıyor. Arkadaşları da düğünde yapacakları sürprizleri hazırlıyor.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.