comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Selçuk Şahin: "Tek dileğim Trabzon maçı"

31 Ocak 2015, Cumartesi 22:49
Selçuk Şahin:

Fenerbahçe'nin deplasmanda Karabükspor'u 2-1 yendiği maçta takımının ilk golünü atan Selçuk Şahin, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Doğun gününde attığı golden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Selçuk Şahin, "Doğum günümü kutlayan herkese teşekkür ederim. Böyle bir günde gol attığım ve kazanmamıza vesile olduğum için mutluyum. Beni seven herkese bu gol hediye olsun" dedi.

Saha zemininin kendilerini zorladığını da söyleyen Selçuk, "Zemin şartları oyunumuzu etkiledi. Geçen hafta iyi zeminde çok iyi oynamıştık, ama bu şartlarda istediğimiz pas oyununu oynayamadık. Bize 3 puan getirecek, kazanmaya odaklı bir oyun tarzıyla oynadık. Kontraatak fırsatlarını da değerlendirmeye çalıştık. Karabükspor da bizi çok zorladı. Üst üste zorlu deplasmanları 3 puanla atlatmamız iyi oldu" ifadelerini kullandı.
Gelecek hafta karşılacakları Trabzonspor maçının önemini belirten tecrübeli oyuncu, "Haftaya zor bir Trabzonspor maçı oynayacağız. Tek dileğim o maçı kazanmak ve taraftarımız da stadı doldurması" diyerek sözlerini tamamladı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"