comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, Kuyt'ı bırakmıyor

30 Ocak 2015, Cuma 10:06
Fenerbahçe, Kuyt'ı bırakmıyor

Feyenoord'un çok istediği Kuyt'u Fenerbahçe bırakmak istemiyor. Aziz Yıldırım oyuncuya yeni bir teklif sunacak.

Hollanda'da son günlerin en çok konuşulan haberleri arasında, Dirk Kuyt ve Feyenoord'aolası transferi yer alıyor. Ancak Fenerbahçe, Hollandalı emektarını bırakma niyetinde değil... 
 
YA ANTRENÖR YA DA SPORTİF DİREKTÖR
 
Sarı-Lacivertliler, sezon sonunda sözleşmesi bitecek ve serbest kalacak olan Hollandalı yıldıza, 1 yıllık mukavele önerecek. Ancak Fenerbahçe'nin amacı Kuyt'a 1 yıl daha Fenerbahçe'de forma giydirmek ardından da sportif direktör yada yardımcı antrenör olarak kulübe kazandırmak. 
 
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bizzat görüştüğü Kuyt'ahatarı sayılır bir ücret ve ardından Fenerbahçe'de yardımcı antrenörlük teklif etti. Bu ilgi karşısında çok mutlu olan Hollandalı yıldızın, düşünmek ve ailesine danışmak üzere süre istediği öğrenildi.
 
Ailesiyle İstanbul'da çok mutlu olan Kuyt'un aslında gönlünde yatan eski kulübü Feyenoord'da 1 yıl forma giyip futbolu Hollanda'da bırakmak. Ama en güzel yıllarını geçirdiği Fenerbahçe'den gelen sportif direktörlük yada yardımcı antrenörlük teklifi karşısında kayıtsız kalamayacağı ifade ediliyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"