comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

F.Bahçeli futbolcular Yanal'ı suçladı!

28 Ekim 2014, Salı 09:39

Fiziksel olarak hazır olmadıklarını belirten futbolcular, "Bizi bu hale getirenlere özlem duyulması üzücü" derken "Yapılanlar İsmail Hoca'ya saygısızlık" diye konuştu.

Fenerbahçe'nin G.Birliği'ni 2-1 yendiği maçta tribünlerin eski teknik direktör Ersun Yanal'ın lehine, Başkan Aziz Yıldırım ile teknik direktör İsmail Kartal'ın aleyhine tezahüratları futbolcuları kızdırdı.

Dirk Kuyt hariç takımın tamamı, tribünlerin çağırmasına aldırmadan direkt olarak soyunma odasına gitti. Bu tepkinin ardından futbolcuların özellikle 'Ersun Yanal' tezahüratı nedeniyle oldukça üzüldüğü öğrenildi. Futbolcuların kötü oynadıklarını kabul ettikleri, ancak yapılanın İsmail Kartal'a büyük bir ayıp olduğunu söyledikleri belirtildi.

"PROTESTOYU BİZE YAPSINLAR"

Takımın önemli isimlerinin soyunma odasında şu sözleri kullandığı iddia edildi: "Herkes sezon başında 'takım hiç çalışmıyor' diyordu. Sezon başı yaptırılmayan çalışmaların acısı şimdi ortaya çıkıyor. Hiçbir futbolcu fiziksel olarak hazır durumda değil. Bu da takımın performansına yansıyor. Bizim neden bu halde olduğumuz ortada. Taraftarın bizi bu hale getiren döneme özlem duyması üzücü. Bu dönemin sıkıntılarını tamir etmeye çalışan İsmail Kartal'a yapılan gönül kıran bir durum. Kötü oynuyorsak, protestoların olması normal. Ama İsmail hoca başımızdayken, başka bir teknik adamın isminin bağırılması hoş değil."


Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!