comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mahmut Uslu: 'Galatasaray olmadan...'

16 Ekim 2014, Perşembe 21:20

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray ile yapacakları derbi maçın dostluk içinde geçmesini diledi.

FBTV'ye açıklamada bulunan Uslu, takımlarındaki en büyük sorunun sakatlıklar olduğunu vurgulayarak, "Takıma baktığımızda en önemli sorun, sakat oyuncularımızın varlığıydı. Bunların kimisi tam anlamıyla iyileşti, kimisi de yüzde 80 iyileşti. Takım doktorumuzla konuştum, Volkan'ın durumu gayet iyi. Oynayıp oynamayacağını bilemiyorum ama takımdaki diğer sakat oyuncular da iyi durumda. İnşallah hayırlısıyla bu şöleni daha sevinçli hale getiririz" diye konuştu.

Galatasaray Kulübü ile her zaman dost kalmayı düşündüklerini anlatan Uslu, şunları kaydetti:

"Galatasaray ile ezeli dostuz ve her zaman dost olarak kalmayı düşündüğümüz bir spor kulübüdür. Ama maalesef ki sonunda bir yenen oluyor ya da berabere kalınıyor. Umarım ki bu şölene yakışır bir şekilde, tatlı bir şekilde biter. Galatasaray da büyük bir kulüp. Galatasaray ve Fenerbahçe, biri olmadan diğeri olmaz. Aralarında her zaman büyük bir rekabet söz konusudur. Bu rekabet de her iki kulübe hem maddi hem de manevi kazançlar getiriyor. İnşallah biz kazanırız. İstatistiki anlamda biz daha başarılı gözüküyoruz. İnşallah da böyle olur ama sahada her şey futbolcuların elinde."


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)