comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

F.Bahçe'de iki yıldız dönüyor!

20 Şubat 2014, Perşembe 18:33

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın doktoru Burak Kunduracıoğlu, Fenerbahçe'de sakatlığı devam eden futbolcular hakkında açıklamada bulundu.

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın doktoru Burak Kunduracıoğlu, tedavileri süren Meireles ve Sow'un durumlarının iyiye gittiğini, bu hafta oynayıp oynayamayacaklarına önümüzdeki günlerde karar vereceklerini söyledi. 

Kaleci Volkan Demirel ile Bağdat Caddesi'ndeki Fenercell-Avea mağazasını ziyaret eden Kunduracıoğlu, gazetecileri sakatlıkları bulunan futbolcularla ilgili açıklama yaptı. 

Meireles ve Sow'un Elazığspor maçında oynama ihtimalleri olduğunu belirten Kunduracıoğlu, "Meireles ve Sow bu hafta olabilir ama hiç antrenman yapmadılar. İyiler, ağrıları yok fakat futbola özgü antrenman yapıp, çıkartırsak tekrar yaralanma ihtimalleri daha az olacağı içinşu anda antrenman bazındayız. Kuvvet olarak arttırmalarını yapıyoruz, sonra takıma katıyoruz.  Bu hafta olabilir mi, bakacağız. Gidişatları önemli. Ancak haftaya olabilir" diye konuştu. 

Erkek kardeşinin eşinin vefatı nedeniyle gittiği ülkesinden bu sabaha karşı dönen Emenike'nin antrenmanda koşu yaptığını kaydeden Kunduracıoğlu, "Emenike, Kasımpaşa maçında tam hazır değildi. Ancak şu an vakit geçti. Bugün de koşu yaptı. Bu hafta daha hazır olacak" ifadelerini kullandı. 

Burak Kunduracıoğlu, tedavisi devam eden futbolculardan Cristian ve Egemen Korkmaz'ın durumlarının ciddi olmadığını, ancak Webo'nun biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu kaydederek, Kamerunlu golcüyü Trabzonspor maçına yetiştirmeye çalıştıklarını belirtti. 

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.