comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Taraftarların Stoch isteği!

13 Şubat 2014, Perşembe 13:32

Fenerbahçeli taraftarlar, sezon başı PAOK'a kiralık olarak gönderilen Miroslav Stoch'un takıma dönmesi yönünde görüş bildirdi.

Fenerbahçe'de bu sezon PAOK'A kiralanan Miroslav Stoch için sarı-lacivertli taraftarların bir çağrısı var; "Geri dön..."

Büyük umutlarla Fenerbahçe'ye transfer edilen ama fazla forma şansı bulamayan Stoch, PAOK'ta gösterdiği performansla herkesi kendine hayran bırakıyor. Taraftarların merakla beklediği soru ise Stoch geri gelecek mi? 

SuperFB.com 'da yapılan ankette; "Sezon başında PAOK'a kiralık olarak gönderilen Miroslav Stoch sizce sezon sonunda tekrar takıma alınmalı mı?" anketinden ilginç sonuçlar çıktı. 13 bin 978 taraftarın oy kullandığı ankette; Stoch'un Fenerbahçe'ye dönmesini isteyenlerin oranı % 76.42 oy oranıyla 10683 kişi olurken, Stoch'un Fenerbahçe'ye dönmesini istemeyenlerin oranı ise; % 23.58 oy oranıyla 3295 kişi oldu.

Alınan sonuçlara göre; yıldız futbolcunun Fenerbahçe'ye dönmesine sarı-lacivertli taraftarlar sıcak bakıyor.

PAOK formasıyla 29 maça çıkan Miroslav Stoch 7 gol atma başarısı gösterdi. 28 maça ilk 11'de başlayan Slovak futbolcu toplamda 2228 dakikada sahada kaldı.
 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.