comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım'dan Yıldız için ilginç açıklama!

12 Şubat 2014, Çarşamba 23:32

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, şike davasında yaşanan gelişmeleri yorumladı. Mehmet Yıldız için de kızgın bir şekilde "Adam müslüman, ama konuş dedim konuşamadı" yorumunu yaptı.

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım,CNN Türk'teki canlı yayında çarpıcı açıklamalar yaptı. Yıldırım, İbrahim Akın'ın tehdit altında ifadelerini değiştirmesi hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

Fenerbahçe başkanı, "İbrahim Akın kendi menajeri Yusuf Turan'la görüşme yapıyorlar.Geliyor diyorlar ki İbrahim Akın ile Aziz Yıldırımşike yaptı. Polis fezlekede bunu yazıyor. İbrahimAkın'a Aziz Yıldırım 100 bin Euro verdi diyorlar. İbrahim Akın savcılıkta bunu kabul etmiyor. Hayır diyor. Geliyor Mehmet Berk'e. Avukatıyla beraber sorguya alıyor. Mahkeme'de 100 bin dolar aldığını kabul ettiriyorlar.Tutuklama kararını görünce itiraz ediyorlar ve biz bunu kabul etmiyoruz diyorlar. Biz bunlarla yargılanıyoruz. Sevk edilince mahkemeye kabul etmediler. Mehmet Berk'i HSYK'ya şikayet ettik." dedi.

Yıldırım, moderatör Ahmet Hakan'ın "İbrahim Akın nasıl böyle haysiyetsiz olabiliyor" şeklindeki çıkışına ise "Haysiyet ile nealakası var. Mehmet Yıldız, müslüman adam. Yüzüme bak söyle dedim. Git konuş dedim. Konuşamadıkorktu" cevabını verdi.

FutbolArena haber turu (26 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.