comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

F.Bahçeli futbolcuların 19 MAYIS EYLEMİ!..

12 Şubat 2014, Çarşamba 15:33

Fenerbahçeli futbolcular başkan Aziz Yıldırım'ın Sivas maçı sonrası yaptığı konuşmadan sonra kendi aralarında yaptığı toplantıda şampiyonluk kadar başkan Yıldırım'a da büyük bir hediye vermek için birbirleriyle sözleştiler.

Spor Toto Süper Lig'de son haftalarda Fenerbahçe'de yaşanan puan kayıpları ligin senaryosunun değişmesine neden olurken,sarı-lacivertli cephede motivasyon çalışmaları da başladı. Fenerbahçeli taraftarların internetteki buluşma noktalarından olan superFB.com, takımiçinde yaşanan son gelişmelere ulaştı.

3 yıl aradan sonra bir deplasman maçına giden ve Sivasspor kafilesinde takımla birlikte olan başkan Aziz Yıldırım'ın futbolculara uçakta yaptığı konuşma futbolcuları harekete geçirdi. Bu konuşmadaYıldırım, " Ben bu güne kadar hayatımı sizler ve renkler uğruna nasıl ortaya koymuşsam şimdi de ölmeye hazırım. Siz de sahada en başından beriyaptığınızı yapın. O forma için ölün ve şampiyonluğu tarihe altın harflerle yazın" dedi.

Sivasspor maçında yaşanan tartışmalı pozisyonların ardından Fenerbahçeli futbolcularsuskunluklarını bozarken, ligin son dönemecinde hem rakip takım hem kendi taraftarlarını motive edecek açıklamalar yapmaya başladı. Bu açıklamalarındevamının da geleceği öğrenilirken futbolcular kendi aralarında yaptıkları sohbette başkan AzizYıldırım'a büyük bir jest yapma hazırlığı içine girdi.

19 MAYIS'TA KUPALAR CEZAEVİNE GİDECEK 2010-2011 KUPASI DA

Fenerbahçeli futbolcular Yargıtay'ın şike davasında cezasını onadığı ve tebligat ile birlikte cezaevine girecek başkan Aziz Yıldırım'a 19 Mayıs sözü verdi. Futbolcuların ve camianın şampiyonluğun ardından bu kupanın yanısıra, 2010-2011 sezonunda elde edilen ve müzede duran kupa ile birlikte Yıldırım'a kupalı bir ziyaret yapmayı planladıkları belirtildi.

Kaptanlar Emre Belözoğlu, Selçuk Şahin ve Volkan Demirel bu ziyarette beraberinde tüm futbolcular ve yöneticileri de Aziz Yıldırım'ın kaldığı cezaevine götürürken, büyük bir taraftar konvoyu da şimdiden planlananlararasında.

Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, futbolcuların son dönemdeki çıkışlarına müdahale etmediği ligin son virajında yaşanacak akıloyunları karşısında oyuncularını serbest bıraktığı fakat dikkatli olma konusunda uyardığı da gelen haberler arasında...

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.