comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

F.Bahçe'den Yıldırım yalanlaması!

05 Şubat 2014, Çarşamba 21:29

Fenerbahçe Kulübü, resmi internet sitesi aracılığı ile yaptığı açıklamada Başkan Aziz Yıldırım'ın Torku Konyaspor karşılaşmasını stat içinde izlediğine dair çıkan haberleri yalanladı.

Fenerbahçe Kulübü, resmi internet sitesi aracılığı ile yaptığı açıklamada Başkan Aziz Yıldırım'ın Torku Konyaspor karşılaşmasını stat içinde izlediğine dair çıkan haberleri yalanladı.
 
Açıklamada ayrıca Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın cezası olmadığı dönemde de Şükrü Saracoğlu Stadı'nda maça gitmemesinin nedeni de açıklandı.
 
İşte o açıklama:
"Bugün itibariyle bazı basın organlarında Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın "Ömür Boyu Statta Maç Seyretmeme Cezası" nedeniyle Fenerbahçe-Konyaspor müsabakasını stat içerisindeki FBTV Stüdyolarında izlediğine dair haberler yer almaktadır.

Öncelikle belirtmek isteriz ki Başkanımız tüm kamuoyunun bildiği üzere bu sezon oynanan maçları, kendisiyle ilgili herhangi bir kısıtlama olmamasına karşın, yaşanan sürece tepki gösteren taraftarlarımızın hassasiyetlerine dikkat göstererek tribünde kendisine ayrılan yerde izlememeyi tercih etmiştir.
Bununla birlikte değerli basın organlarının, kulübümüzün kongre üyeliğinden ihraç edilen, Aziz Yıldırım'a Fenerbahçe odaklı davalar açarak şöhret peşinde koşan ve hiçbir kurum ve kuruluş tarafından itibar edilmeyen kişilerin beyanlarını kamuoyuna haber niteliği taşırmış gibi servis etmesi tarafımızdan anlaşılır nitelikte değildir.

Kaldı ki bu şahıslar tarafından Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın statlara girmesinin yasaklanmasına dair yapmış olduğu suç duyurusu Anadolu Cumhuriyet Savcılığı'nın 2014/12560 kararıyla reddedilerek kovuşturmaya yer olmadığı kararı verilmiştir.

Tüm kamuoyunun bilgisine sunulur."

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.