comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

O cümlesi büyük ses getirdi!

04 Şubat 2014, Salı 02:21

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe Dergisi'ndeki son yazısı tartışmaların odak noktası haline gelirken yazıdaki bir bölüm oldukça ses getirdi.

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe Dergisi'nde yaptığı açıklamalar ses getirdi. Bu açıklamaların bir bölümünde hedef alınan kesim ise Trabzonsporlulardı.
 
Trabzonspor taraftarının 25 Ocak günü şehirde yaptığı büyük yürüyüşe atıfta bulunan Yıldırım, "1-2 siyasi alt figür haline gelmiş başarısız spor adamının beyanlarıyla ya da 3-5 kişinin sokakta yürümesiyle kimse Fenerbahçe camiasına gözdağı veremez. Haklı mücadelemizde sınanmaması gereken, Fenerbahçe'nin öfkesi ve sabrıdır." ifadelerini kullandı. "Sınanmaması gereken, Fenerbahçe'nin öfkesi ve sabrıdır." cümlesi de dikkat çekti.
 
Yıldırım'ın bu ifadeleri Trabzonsporlu taraftarların tepkisini toplarken, bordo-mavili taraftarların daha kapsamlı bir yürüyüşü İstanbul'da yapmayı planladıkları öğrenildi.
 
Trabzonsporlu taraftarlar 25 Ocak günü şehirde büyük bir yürüyüş düzenlerken bu yürüyüşe binlerce bordo-mavili taraftar, yöneticiler ve başkan İbrahim Hacıosmanoğlu katılmıştı.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.