comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Nobre'den Fenerbahçe açıklaması!

03 Şubat 2014, Pazartesi 15:34

Önce Emenike, ardından Webo'nun sakatlığıyla Transferin bitimine 48 saat kala acil eylem planını devreye sokan Fenerbahçe'nin gündemine Türk statüsünde oynayan, eski futbolcusu Marcio Nobre'nin geldiği öne sürüldü.

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Brezilyalı oyuncu, sakat olduğu iddialarının doğru olmadığını belirterek, "Ciddi bir sakatlığım yok. Sadece Kasımpaşa maçında bir darbe aldım. Ama şu anda iyiyim. Tam kapasite oynayabilecek durumdayım. Hiç bir sakatlık problemim yok" dedi.  

 
ANLAŞMA OLURSA BU BENİ ÇOK MUTLU EDER 

Nobre, "Fenerbahçe'nin benim için Kayserispor'la konuştuğuna dair hiçbir bilgim yok; ancak ben haberleri duydum. Elbette ki bu beni çok memnun etti. Fakat gerçekten Fenerbahçe, Kayserispor'la benim için görüşüyor mu; görüşmüyor mu bilmiyorum. Gerçek şu ki pek çok şey dolanıyor ortada; ama samimi söylüyorum ben şu anda bir şey bilmiyorum" ifadelerini kullandı.  
 
FENERBAHÇE'Yİ SEVİYORUM 

Eğer bir gelişme olursa size mutlaka haber veririm. Eğer bir gelişme olur, Fenerbahçe'yle Kayserispor benim transferim için anlaşırlarsa bu benim için büyük bir mutluluk kaynağı olur. Fenerbahçe benim gerçekten çok sevdiğim bir kulüp. Birazcık beklemek gerekir. Şu anda bana herhangi bir bilgi gelmedi. Eğer anlaşma sağlanırsa ben gerçekten çok mutlu olurum. Benim için büyük bir mutluluk kaynağı olur. Fenerbahçe taraftarını çok seviyorum. Onların da beni sevdiğine inanıyorum" dedi.  
 
Türkiye macerası 2003-04 sezonunda Fenerbahçe'yle başlayan Marcio Mert Nobre, sarı lacivertli formayla bir lig şampiyonluğu yaşamıştı.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.