comScore

Bursaspor Bursaspor

'Ozan ve Şener için Bursaspor ile anlaştık, Şenol Güneş izin vermedi'

04 Şubat 2015, Çarşamba 19:58
'Ozan ve Şener için Bursaspor ile anlaştık, Şenol Güneş izin vermedi'

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, Trabzonspor'un Ozan için 2 Şubat'ta yaptığı teklifi açıkladı.

Ozan Tufan'ın transferinde transferi son gününde Trabzonspor'un yaptığı teklifi Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı açıkladı.
 
UZUNAY ANLAŞTIK DEDİ BÖLÜKBAŞI YANIT VERDİ
 
Radyospor'da Aydın Cingöz ile Haber Aktif'e Trabzonspor İkinci Başkanı Ali Uzunay, “Biz Ozan ve Şener için Bursaspor ile anlaşmıştık ama Şenol Güneş izin vermedi” dedi. Uzunay'ın bu açıklamaları üzerine yayına katılan Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı bu açıklamaya yanıt verdi.
 
SÖZ VERDİM SATMADIM 
 
Trabzonspor'un bu süreçte Ozan ve Şener'i çok istediğini anlatan Bölükbaşı, “Trabzonspor'un ilk teklifi 8 milyon Euro ve 2 futbolcu oldu. Ben 3 futbolcu istedim. Yabancı sınırı kararı sonrası bu kez 7 milyon 700 bin Euro ve 2 futbolcu önerdiler. Kabul etmedik. Teklifi 8.5 milyon Euro ve 3 futbolcu yaptılar. Ancak satmama kararı almıştık ve Divan'da satmayacağımı söz verdim” dedi.

BOMBA TEKLİF 
 
Sözlerine devam eden Recep Bölükbaşı, “Transferin son günü yani 2 Şubat Pazartesi günü Trabzonspor yeni bir teklif yaptı. Trabzonspor, transferin son günü sadece Ozan için 8 milyon Euro ve 3 futbolcu verdi. Divan'da söz verdim ve satmayacağım dedim. Ozan'ın da gönlü yoktu” diye konuştu.
 

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.