comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'daki bu sessizlik neden?

29 Ocak 2015, Perşembe 12:37
Bursaspor'daki bu sessizlik neden?

Yaygın medyada Bursaspor, transfer gündeminin ana maddesi olmaya devam ediyor. Hatta kulüplerden açık açık oyuncuyla görüşüldüğü belirtiliyor. Fakat Yeşil Beyazlılar'ın resmi yayın organlarından hiçbir açıklama gelmiyor.

Bursaspor'da Ozan Tufan, Serdar Aziz, Şener Özbayraklı, Fernandao ile ilgili sürekli yeni bir haber çıkıyor. Yaygın medya Yeşil Beyazlı futbolcuları adeta her gün başka bir takıma transfer ediyor. İstanbul takımlarının yöneticileri hatta teknik adamları da Bursasporlu oyuncular için görüşlerini belirtiyor.
 
‘GÖRÜŞÜYORUZ' DEDİ
 
Bu konunun son örneği önceki akşam Galatasaray'da yaşandı ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu; “Serdar Aziz ile görüşüyoruz” ifadesini kullandı. Sözleşmesi devam eden bir futbolcuyla görüşmek yasakken bu açıklamanın rahatça ve yayıncı kuruluşa yapılması, Bursaspor camiasında büyük tepkilere neden oldu. 
 
AÇIKLAMA GELMEDİ
 
Yarış içinde bulunan Bursaspor'lu futbolcuların kafalarını sürekli meşgul eden sisteme karşın, Yeşil Beyazlı yönetimin sürekli sessiz kalması da sıkıntıyı devamında getiriyor. Resmi yayın organlarından açıklama yapılmaması, oyuncuların da sıkıntılı bir sürece girmesine sebep oluyor. Kritik dönemde camia Bursaspor yönetiminden sessizliğini bozmasını istiyor.
 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)