comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'dan Tuncay sürprizi!

05 Şubat 2014, Çarşamba 16:15

Bursaspor, deneyimli futbolcu Tuncay Şanlı'nın sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti.

Bursaspor, deneyimli futbolcu Tuncay Şanlı'nın sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti.

Geçtiğimiz sezon Bursaspor'a transfer olan ancak yeşil beyazlı takımda bir türlü beklenen performansıyakalayamayan Tuncay Şanlı'nın kulüpten sadece alacaklarını isteyerek ayrılma talebinde bulunduğu veyönetim tarafından da bu isteğin kabul gördüğü ifade edildi.

Bu gelişmenin ardından Bursaspor Kulübü Başkan Erkan Körüstan yapılan açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Tuncay Şanlı ile bugün karşılıklı oturduk anlaştık. Sözleşmeyi feshettik. Tuncay sadece şimdiye kadar olanalacaklarını istedi, bundan sonrası için hiç bir talepte bulunmadı. Bu gösterdiği kolaylıktan dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Tuncay'ın taraftarımızla arası biraz açıktı ama benim gerçekten çok sevdiğim bir futbolcu, çok beyfendi bir insan. İlerde de teknik direktör olabilecek kapasitede bir yapıya sahip. Kendisine, Bursaspor'a bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyor, bundan sonraki spor hayatında da başarılar diliyoruz."

Sakaryaspor'da yıldızını parlattıktan sonra sırasıyla Fenerbahçe, Middlesbrough, Stoke City, Wolfsburg, Bolton Wanderers formalarını giyen Tuncay Şanlı, Bursaspor formasıyla toplam 39 lig maçına çıkmış ve 1 kez gol sevinci yaşamıştı.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.