comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'da hava yumuşuyor!

30 Kasım 2013, Cumartesi 11:37

Bursasporlu oyuncuları, taraftarlar Elazığspor galibiyeti sonrası havaalanında karşılaştı. Yıldızların prim talebine başkandan olumlu yanıt gelmedi.

Bursaspor, Spor Toto Süper Lig'in 13'üncü haftasında deplasmanda Elazığspor'u 2-1 mağlup ederek moral buldu. 3 maç sonra 3 puanı alan yeşil beyazlı ekibi Elazığ dönüşü Yenişehir Havaalanı'nda taraftarlar karşıladı.

Havaalanında tezahüratlarla yeşil beyazlı takımı karşılayan taraftarlar daha sonra başkan Erkan Körüstan ve teknik direktör Christoph Daum'la fotoğraf çektirdi. 'Büyük başkan' ve 'Seni seviyoruz Daum' şeklinde tezahüratta bulunan taraftarlar, takımın genç savunma oyuncusu Serdar Aziz'e de 3'lü çektirdi.

UÇAKTA PRİM PAZARLIĞI

Öte yandan Elazığ dönüş yolculuğunda futbolcular, Başkan Erkan Körüstan'dan galibiyet primlerinin iyileştirilmesi konusunda talepte bulundu. Kaptan İbrahim Öztürk uçakta bir süre Başkan Körüstan ile birebir görüşürken, futbolcular da hep bir ağızdan , "En büyük başkan, bizim başkan" şeklinde tezahüratta bulundu. Ancak, Körüstan'ın şu an için iyileştirme isteğine olumlu yanıt vermediği öğrenildi.

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.