comScore
bilyoner

Borussia Dortmund Borussia Dortmund

MANU ve Barça'dan sonra Alman

24 Nisan 2013, Çarşamba 08:32

Barcelona ve Manchester United ile sponsorluk anlaşması bitecek olan Türk Hava Yolları, Alman takımı ile sponsorluk anlaşması için masaya oturdu.

Barcelona ve Manchester United ile sponsorluk anlaşması bitecek olan Türk Hava Yolları, Alman Borussia Dortmund ile imzaya hazırlanıyor. THY Başkanı Hamdi Topçu, “Önümüzdeki günlerde sponsorluk anlaşmamızı açıklayacağız, rötuşlar kaldı” diyor

Barcelona ve Manchester United ile 3 yıldır süren resmi havayolu sponsorluğu yılın ikinci yarısında bitecek olan THY, şimdi de Alman Borussia Dortmund ile sponsorluk imzası atmaya hazırlanıyor. THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, futbol kulübünün ismini vermek istemese de “Önümüzdeki günlerde Alman bir takım ile sponsorluk anlaşmamızı açıklayacağız, son bir iki rötuş kaldı” dedi.

Topçu ayrıca, futbol sponsorluklarına ek olarak Lionel Messi ve Kobe Bryant ile anlaşmalarının süreceğini ifade ederek, çok yakında golfle ilgili de sponsorluk açıklaması yapacaklarını kaydetti. “Önemli bir golf organizasyonu düzenliyoruz” diye devam eden Topçu, bu organizasyona Tiger Woods'un da geleceğini dile getirdi.


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!