comScore
bilyoner

Beşiktaş Beşiktaş

Orman'ın Aybaba cevabı; "Sezon sonu..."

24 Nisan 2013, Çarşamba 21:20

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ı ziyareti sonrasında açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Türkiye'nin her yerinde rakip takımlarla ilişkilerinin iyi olduğunu söyledi.
Orman, Beko Basketbol Ligi'nde oynanan Erdemirspor-Beşiktaş maçının ardından, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ı ziyaret etti.
Ziyarette, ilçede bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Orman, Posbıyık'a çalışmalarında başarı diledi. Posbıyık da Beşiktaş'ın başarılarıyla gurur duyduğunu ifade ederek, Orman'a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
Galatasaraylı olduğunu söyleyen Posbıyık'a Beşiktaş rozeti takan Orman, "Başkanım, bu rozetin yakandan çıkmamasını temenni ediyorum" dedi. Bunu üzerine Posbıyık da "Bana Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım da rozet takmak istedi ama takamadı" karşılığını verdi.
Orman, daha sonra Ereğli Beşiktaş Taraftarlar Derneği'nin bir otelde düzenlediği geceye katıldı.
Beşiktaş Başkanı Orman, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, Beko Basketbol Ligi'nde Erdemirspor'u yendiklerini hatırlatarak, "Keyifli ve centilmence bir maç oldu. Türkiye'nin her yerinde rakip takımlarla ilişkileri iyi olan camiayız. Erdemirspor maçını da kazandığımız için mutluyuz" diye konuştu.

AYBABA'NIN DURUMU VE DALGAKIRAN'IN İSTİFASI

Bir gazetecinin, teknik direktör Samet Aybaba ile yola devam edip etmeyecekleri yönündeki sorusuna Orman, "33 defa cevap veriyorum. Beşiktaş, ilkelerle yönetilen bir kulüptür. Son 4 maçımız var. Bu dört maçımızı oynayacağız ve sezon sonunda hep birlikte oturacağız" yanıtını verdi.
Orman, Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Dalgakıran'ın istifasının hatırlatılması üzerine de "Hayırlısı olsun. İstifa tek taraflı bir müessese. Henüz benim önüme gelmedi, gelirse hemen kabul edeceğim" dedi.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!